تاکنون بیش از ۲۱ هزار نفر در لارستان واکسینه شده اند


به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، معاون بهداشت دانشکده با اشاره به اینکه جمعیتی بالغ بر ۲۱ هزار نفر را در لارستان واکسینه کرده‌ایم اظهار داشت: از ابتدای مبارزه با کووید ۱۹ در منطقه لارستان، تقریبا ۷۵ هزار تست انجام شده است.
دکتر وحید یگانه افزود: از مجموع تست های صورت گرفته، بالغ بر ۱۵ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و متاسفانه از این تعداد ۲۳۹ نفر فوت کرده اند.
معاون بهداشت دانشکده تصریح کرد: در این مدت موفق شده ایم ۴۷ نمونه ی جهش یافته ویروس کرونا را کشف کنیم که از این تعداد ۲۹ مورد کرونای انگلیسی، ۱۰ مورد کرونای آفریقایی و هشت مورد کرونای هندی بوده است.
دکتر وحید یگانه در پایان از تمامی پرسنل معاونت بهداشتی به دلیل ارائه خدمات جهادگونه در برخورد و مبارزه با این بیماری تشکر و قدردانی کرد و از تمامی شهروندان درخواست کرد با رعایت پروتکل های بهداشتی، همکاران بهداشت و درمان را در مبارزه هرچه بهتر با این ویروس منحوس یاری کنند.

Source linkSource link

ادامه مطلب  گفتاردرمانی آنلاین و اسامی گفتاردرمانان مازندران + کاردرمانی و اسامی کاردرمانان مازندران ::;معرفی نرم افزار norton 15

Related posts

Leave a Comment