کلینیک جامع توانبخشی در کرج:چگونه بهره وری خود را بالا ببریم؟

همیشه روی کاغذ فکر کنید

کلینیک جامع توانبخشی در کرج:چگونه بهره وری خود را بالا ببریم؟

چگونه بهره وری را میتوان افزایش داد؟ اگر هر روز عصر یا اواخر شب برای روز بعد کمی برنامه ریزی داشته باشید، یک قدم بزرگ به سمت موفقیت برداشته اید.http://slpkaraj.ir
چگونه در زمان کمتر کار بیشتری انجام دهیم؟

بهره وری بالایک فاکتور مهم برای موفقیت است . تکنیک های بسیاری برای رسیدن به بهره وری بالاتر وجود دارد. امروز قصد داریم 3 ترفند بسیار عالی را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید.


روش های بالا بردن بهره وری

1. همیشه روی کاغذ فکر کنید

یک تکه کاغذ بردارید و هرآنچه باید انجام دهید را بنویسید. همه چیز را بنویسید حتی برنامه غذایی و برنامه ورزشتان را، همه جزئیات را ذکر کنید. سپس شروع کنید که مرتب کردن لیستتان. از خود بپرسید که اگر امروز فقط یک مورد را میتوانستم انجام دهم، کدام بود؟ و بعد بپرسید اگر 2 تا از کارهای لیست را میتوانستید انجام دهید چطور؟ به همین ترتیب ادامه دهید تا انتهای لیست. صبح روز بعد از شماره یک شروع کنید و خود را مقید کنید تا تمام نشده سراغ موارد بعدی نروید.

2. ایمیل ها، شبکه های اجتماعی و… را صبح ها چک نکنید

رفتن سراغ ایمیل ها و شبکه های اجتماعی باعث میشود بطور کلی حواستان پرت شود. ابتدا با یک ایمیل، پیام، گروه یا کانال شروع میشود و بعد بدون اینکه حتی متوجه شوید، ساعت ها را صرف این موارد کرده اید و هنوز هم کارهایتان را شروع نکرده اید. برای کاهش دادن حواس پرتی ها، تلفن همراه خود را در جایی قرار دهید که از دیدتان دور باشد. ابتدا به مهم ترین کارهای روزانه تان بپردازید و بعد از آن با خیال راحت میتوانید سراغ موبایلتان بروید.

ادامه مطلب  گفتاردرمانی در منطقه 4 شهرداری البرز

3. لیست کارهایتان را از شب قبل آماده کنید

راهکار نهایی برای اینکه مطمئن شوید یک روز پربار با بهره وری بالا دارید اینه که لیست کارهایتان را از شب قبل اماده کنید.

اگر مدتی قبل از انجام کارها برنامه ریزی انجام دهید، تصمیم های بهتری خواهید گرفت. هرچقدر برنامه بهتری طراحی کنید، راحت تر میتوانید کارهایتان را انجام دهید و دچار بیماری عقب انداختن کارها نشوید.

زمانی که قبل از خواب برنامه ریزی میکنید، بصورت ناخودآگاه، مغزتان تمام شب را روی این برنامه ها فکر میکند و زمانی که صبح از خواب بلند شوید خیلی راحت تر میتوانید موارد موجود در لیست را انجام دهید.

اگر از قبل برنامه ریزی کنید، الویت بندی کنید و طبق نقشه هایتان عمل کنید، کارها سریعتر و راحت تر انجام میشوند و در مدت زمان یکسان کارهای بیشتری را تمام خواهید کرد.


امیدوارم از این مطلب لذت برده و با تکنیک های افزایش بهره وری آشنا شده باشید. نظرات خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید. همراه مجله اینترنتی دلگرمباشید.

چگونه بهره وری خود را بالا ببریم؟

اسم و آدرس بهترین گفتاردرمانیهای کرج در  رضا شهر

اسم و آدرس بهترین گفتاردرمانیهای کرج در  شهرک ولیعصر

اسم و آدرس بهترین گفتاردرمانیهای کرج در  شهرک قائمیه

اسم و آدرس بهترین گفتاردرمانیهای کرج در  شهرک گلها

 

اسم و آدرس بهترین گفتاردرمانیهای کرج در  بیدار چشمه

Related posts